ANKARA OKULU YAYINLARI
0542 382 74 12

www.ankaraokulu.net’ dan aldığınız her ürün, üretici yada ithalatçı firmasının garantisi altındadır.
 
Almış olduğunuz ürünü kullanmadan tahrip etmeden, bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürüne ait tüm belgeleri, eklentileri ve muhteviyatı ile birlikte ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 
Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün ticaret merkezine ulaştığı ve İade departmanımız tarafından ’’KABÜL’’ verildikten sonra (30) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Bu süreç tedarikçi firmaların ürünü çeşitli sebeplerden dolayı daha uzun bir süreç içerisinde kabul etmeleri durumunda 15 gün daha uzayabilmektedir. Ürün içerisinde eksiklikler olduğu takdirde süreç eksik ürünlerin yada muhteviyatın gönderilmesinden itibaren başlamaktadır. İade talebi ürün sevk edilmeden yapıldığı ya da çeşitli sebeplerle tedarik edilemediği durumlarda iptal işlemi sipariş durumunun ’İPTAL BEKLEYENE’ alınmasından itibaren 7 iş günüdür.
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

İPTAL:

Vermiş olduğunuz siparişi ilk 1 saat içerisinde firmamıza telefonla arayıp iptal ettirebilirsiniz.

Tüm Kategoriler
Yazarlar

Tüm Yazarlar